Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Lh 1 | Št 2 | Kl 3 | No 4 | Če 5 | Po 6 | Ji 7 | Mě 8 | Sr 9 | Du 10 | Du 11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrášťany | 105 | 16,91 | LT | - | ||||||||||
2. | Slavětín | 102 | 17,31 | LN | - | ||||||||||
3. | Předonín B | 79 | 17,10 | LT | - | ||||||||||
4. | Jimlín | 73 | 17,35 | LN | - | ||||||||||
5. | Štrbice B | 64 | 17,57 | TP | - | ||||||||||
6. | Touchovice | 49 | 18,68 | LN | - | ||||||||||
7. | Štrbice A | 45 | 17,55 | TP | - | - | - | - | - | ||||||
8. | Zahorčice | 40 | 16,13 | ST | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
9. | Lhenice A | 32 | 18,81 | TP | - | - | |||||||||
10. | Štrbice | 11 | 18,22 | TP | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
-. | Měrunice | 11 | 18,66 | TP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
12. | Cítoliby | 7 | 20,31 | LN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
13. | Horní Měcholupy | 6 | 18,12 | AB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Srbice A | 6 | 19,03 | TP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Skřivaň | 6 | 27,19 | RA | - | - | - | - | - | - | |||||
16. | Lhenice B | 5 | 21,13 | TP | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
-. | Brozany nad Ohří | 5 | 23,61 | LT | - | - | - | - | - | ||||||
18. | Klášterec nad Ohří | 4 | 29,46 | CV | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
19. | Zeměchy | 3 | 19,21 | LN | - | - | - | - | - | - | - | ||||
-. | Černčice | 3 | 34,19 | LN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
21. | Duchcov | 1 | 22,88 | TP | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Lh 1 | Št 2 | Kl 3 | No 4 | Če 5 | Po 6 | Ji 7 | Mě 8 | Sr 9 | Du 10 | Du 11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrášťany | 81 | 16,90 | LT | - | ||||||||||
2. | Obora | 56 | 17,36 | LN | - | ||||||||||
3. | Nové Dvory | 44 | 17,34 | LT | - | ||||||||||
4. | Štrbice | 42 | 17,22 | TP | - | ||||||||||
5. | Duchcov | 20 | 19,79 | TP | - | - | - | ||||||||
6. | Sloup | 10 | 16,67 | PZ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
7. | Předonín | 5 | 19,27 | LT | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
-. | Lhenice | 5 | 21,25 | TP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
9. | Unčín | 2 | 26,20 | TP | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 30 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: